Servetten vlinders aquarel 33×33
Veeg jouw vette vingers af geheel in stijl met deze leuke servetten vlinders aquarel 33×33. Een prachtige set papieren servetten gemaakt van papier en verpakt per 20 stuks! Naast de servetten vlinders aquarel 33×33 bestaat onze collectie servetten uit verschillende hippe prints en kleuren zodat er voor elke gelegenheid wel een leuk printje terug te vinden is!
Het enige nadeel is dat de servetten van het merk PPD bijna te mooi om je mond en handen mee af te vegen. Maar dit maakt de servetten vlinders aquarel 33×33 natuurlijk wel weer extra leuk om als cadeautje te geven als je bij vrienden gaat eten of als eye catcher op je eigen feest!
Servetten vlinders aquarel 33×33 word gemaakt met de doelstelling “high quality design napkins”. Er wordt hierbij rekening gehouden met de groene omgeving: papier van bomen die weer herplant worden, verf zonder enige toevoegingen, folie wat recyclebaar is. Hier wordt steeds weer aan gewerkt en geen concessie gedaan.
Organiseer je binnenkort een etentje voor je familie of vrienden? Dan wil je je eettafel natuurlijk zo mooi mogelijk dekken. En deze servetten vlinders aquarel 33×33 met een prachtige dieren print helpt je natuurlijk daarbij. En geeft je gedekte tafel een unieke uitstraling!
Kortom of je nou een feestje geeft of gewoon gezellig samen eet, hippe papieren servetten zijn altijd welkom! Wij hebben de leukste papieren servetten voor elk verjaardagsfeest, tuinfeest, high tea of baby shower! Beschikbaar in vrijwel elke denkbare print en design!
Met de papieren servetten en porseleinen servies van PPD is de gedekte tafel meteen één groot feest. Alles in één stijl, juist een mooie mix of kleuraccenten, de tafelaccessoires van PPD zijn geschikt voor welke stijl dan ook. De collecties van PPD onderscheiden zich steeds weer en volgen de trends op de voet.
Een ander verwennen met een cadeau van PPD? Het servies zit standaard verpakt in mooie, luxe cadeaudozen!
Creëer meer sfeer tijdens koken & tafelen
De tafel wordt wel heel mooi met onze unieke collectie tafelaccessoires. Houten borrelplanken in diverse vormen en afmetingen zorgen voor een rustieke sfeer. Prachtige onderzetters en placemats om de tafel te beschermen, maar er ook nog leuk uitzien. Of juist de extra accessoires zoals bijvoorbeeld een paar leuke servetten die zorgen voor een gezellige uitstraling op tafel.
Want of het nu gaat om ontbijt, lunch of diner, met een vrolijk gedekte tafel wordt eten gegarandeerd een feestje. Een sfeervolle tafelsetting met mooie en functionele tafelaccessoires maakt van ieder eetmoment een feestje! Stem je tafelsetting af bij de rest van je interieur, verander mee met de seizoenen en geniet elke dag van lekker eten en fijn gezelschap aan een mooi gedekte tafel. Want is er nou gezelliger dan lekker eten met vrienden of familie?
Met de collectie van Meer met Sfeer creëer je gemakkelijk een sfeervolle tafelsetting met tafelaccessoires. Van mooie waxinelichtjes en kandelaars tot stijlvolle schalen en dienbladen. En als finishing touch maak je je tafel helemaal af met mooie glazen, komen & schalen!
De tijd dat servies bijzaak was en alles alleen maar draaide om de gerechten op de borden, is voorbij. Het servies mag gezien worden! Van een chic gedekte tafel tot een retro uitstraling en het gebruik van natuurlijke materialen.
Vooral materialen zoals bamboe, hout, aardewerk en keramiek zijn populair en zijn goed met elkaar te combineren. Door te kiezen voor lichte aardetinten creëer je een rustige en frisse uitstraling op tafel. Hou je van wat meer kleur en vrolijkheid kies dan voor de gekleurden artikelen of iets met een leuk design en zorg gemakkelijk voor een vrolijke twist.
Kortom met alle artikelen uit het assortiment koken & tafelen behoort binnenkort jouw keuken en eettafel tot de gezelligste plekken op aarde!
Benieuwd hoe jij ook meer sfeer kan creëren in jouw interieur? Neem dan eens een kijkje op ons Pinterest of Instagram pagina.